Agenda

2022-12-21
Winterkampioenschappen 2022 finale

Aanvang: 19.30 uur
TafeltennisCentrum Wessem
Inschrijven: janjoosten@planet.nl

2022-12-17
Plankentoernooi 2022-2.0

Locatie: TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: vanaf 10.00 uur

2022-12-14
Winterkampioenschappen 2022 voorronden

Aanvang: 19.30 uur
TafeltennisCentrum Wessem
Inschrijven: janjoosten@planet.nl

2022-12-07
Winterkampioenschap 2022 voorronden

Aanvang: 19.30 uur
TafeltennisCentrum Wessem
Inschrijven: janjoosten@planet.nl

2022-12-03
Jeugd Landelijk B

HelwegenPeters/Westa 1 – Trias 1
Aanvang: 11.00 uur
TafeltennisCentrum Wessem

2022-11-26
Jeugd Landelijk B

HelwegenPeters/Westa 1 – Amsterdam ’78 1
Aanvang: 11.00 uur
TafeltennisCentrum Wessem

2022-11-26
Competitie

VeerhuisWessem/Westa 2 – Megacles 1
VeerhuisWessem/Westa 3 – TTC 3

Aanvang: 16.00 uur
Tafeltenniscentrum Wessem

 

2022-11-20
Eredivisie heren

Klimaatgroep Stars 1 – VeerhuisWessem / Westa 1
Aanvang: 14.00 uur

2022-11-19
Jeugd Landelijk B

Rijnsoever 1 – HelwegenPeters/Westa 1
Aanvang: 14.30 uur

2022-11-19
Competitie

TIOS ’51 1 – VeerhuisWessem/Westa 3

Aanvang: 14.00 uur

2022-11-18
Competitie

Renata 1 – VeerhuisWessem/Westa 2

Aanvang: 20.00 uur

2022-11-12
Competitie

VeerhuisWessem/Westa 2 – SV Red Star ’58  1
VeerhuisWessem/Westa 3 – TTC 1

Aanvang: 16.00 uur
TafeltennisCentrum Wessem

2022-11-05
Jeugd Landelijk B

Quick/Brunssum/Seta 2 – HelwegenPeters/Westa 1
Aanvang: 13.00 uur

2022-11-05
Competitie

Taverbo 2 – VeerhuisWessem/Westa 2
Aanvang: 16.00 uur

Wilvo/ttv Bergeijk 2 – VeerhuisWessem/Westa 3
Aanvang: 14.00 uur

2022-10-30
Eredivisie heren

VeerhuisWessem / Westa 1 – Combilo TOGB 1
TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 14.00 uur

2022-10-29
Jeugd Landelijk B

HelwegenPeters/Westa 1 – De Boer Taverzo 2
Aanvang: 11.00 uur
TafeltennisCentrum Wessem

2022-10-29
Competitie

VeerhuisWessem/Westa 2 – Irene 1
VeerhuisWessem/Westa 3 – Never Despair 1

Aanvang: 16.00 uur
TafeltennisCentrum Wessem

 

2022-10-25
Dubbelkampioenschap

Locatie: Connect College in Echt
Aanvang: 19.30 uur
Opgave: janjoosten@planet.nl

2022-10-15
Eredivisie heren

van Wijnen Smash ’70 1  – VeerhuisWessem / Westa 1
Aanvang: 16.00 uur

2022-10-15
Eredivisie dames

DHC 1 – Anytime Fitness Maasgouw / Westa 1
Aanvang: 15.00 uur

2022-10-15
Jeugd Landelijk B

Trias 1 – HelwegenPeters/Westa 1
Aanvang: 11.00 uur

2022-10-15
Competitie

SV Red Star ’58 1 – VeerhuisWessem/Westa 2
Aanvang: 14.00 uur

TTC 1 – VeerhuisWessem/Westa 3
Aanvang: 15.30 uur

2022-10-09
Eredivisie heren

VeerhuisWessem /Westa 1 – deBoer Taverzo 1
TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 14.00 uur

2022-10-09
Eredivisie dames

Anytime Fitness Maasgouw / Westa 1 – Scylla 1
TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 14.00 uur

2022-10-08
Jeugd Landelijk B

Amsterdam ’78 1 – HelwegenPeters/Westa 1
Aanvang: 12.00 uur

2022-10-08
Competitie

Megacles 1 – VeerhuisWessem/Westa 2
Aanvang: 16.30 uur

TTC 3 – VeerhuisWessem/Westa 3
Aanvang: 15.30 uur

2022-10-02
Eredivisie dames

VTV ( N ) 1 – Anytime Fitness Maasgouw / Westa 1
Aanvang: 14.00 uur

2022-10-01
Eredivisie heren

deBoer Taverzo 2 – VeerhuisWessem / Westa 1
Aanvang: 15.00 uur

2022-10-01
Jeugd Landelijk B

HelwegenPeters/Westa 1 – Rijnsoever 1
Aanvang: 11.00 uur
TafeltennisCentrum Wessem

2022-10-01
Competitie

VeerhuisWessem/Westa 2 -Renata 1
VeerhuisWessem/Westa 3 – TIOS ’51 1

Aanvang: 16.00 uur
TafeltennisCentrum Wessem

 

2022-09-24
Uitslagen competitie

VeerhuisWessem / Westa 1 – Pingpong Alkmaar 1                             2-5
Anytime Fitness Maasgouw / Westa 1 – Fysio Scheepje SKF 1   1-6
HelwegenPeters/Westa 1 – Quick/Brunssum/Seta 2                       5-5
Westa 2 – Taverbo 2                                                                                                4-6
VeerhuisWessem/Westa 3 – Wilvo/ttv Bergeijk 2                              2-8

2022-09-17
Uitslagen competitie

Welynq Maashorst 1 – VeerhuisWessem /Westa 1                             3-4
Dozy Den Helder 1 – Anytime Fitness Maasgouw / Westa 1        5-2
Irene 1 – VeerhuisWessem/Westa 2                                                             6-4
Never Despair 1 – VeerhuisWessem/Westa 3                                        8-2
De Boer Taverzo 2 – HelwegenPeters/Westa 1                                     3-7