Agenda

2023-06-17
Plankentoernooi 2023 zomereditie

Locatie: TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: vanaf 10.00 uur
Inschrijven via plankentoernooiwesta@gmail.com

 

2023-05-20
Weekprogramma competitie

VeerhuisWessem/Westa 3 – Sittard 5

TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 16.00 uur

2023-04-22
Weekprogramma competitie

VeerhuisWessem/Westa 2 – Never Despair 2
VeerhuisWessem/Westa 3 – Landgraaf 2
VeerhuisWessem/Westa 4 – Seta 1
VeerhuisWessem/Westa 5 – Brunssum 5

TafeltennisCentrum Wessem
Aanvag: 16.00 uur

2023-04-15
Weekprogramma competitie

Unicum 1  – VeerhuisWessem/Westa 2
Megacles 3 – VeerhuisWessem/Westa 3
Sittard 6 – VeerhuisWessem/Westa 4
Heksenberg 3 – VeerhuisWessem/Westa 5

2023-04-09
Heren eredivisie

VeerhuisWessem/Westa 1 – De Boer Taverzo 2
TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 14.00 uur

2023-04-08
Weekprogramma competitie

VeerhuisWessem/Westa 2 – Sittard 3
VeerhuisWessem/Westa 3 – TTC 2
VeerhuisWessem/Westa 4 – ViroVideoTTV Elsloo 1
VeerhuisWessem/Westa 5 – ViroVideoTTV Elsloo 2

TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 16.00 uur

2023-04-02
Heren eredivisie

Klimaatgroep Stars 1 – VeerhuisWessem/Westa 1
TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 14.00 uur

2023-04-01
Weekprogramma competitie

Maastricht 1 – VeerhuisWessem/Westa 2
Maastricht 2 – VeerhuisWessem/Westa 3
Brunssum 3 – VeerhuisWessem/Westa 4
Maastricht 4 – VeerhuisWessem/Westa 5

2023-03-25
Weekprogramma competitie

VeerhuisWessem/Westa 3 – Brunssum 2
VeerhuisWessem/Westa 4 – Landgraaf 3

TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 16.00 uur

2023-03-19
Heren eredivisie

VeerhuisWessem/Westa 1 – Combilo TOGB 1
TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 14.00 uur

2023-03-18
Weekprogramma competitie

VeerhuisWessem/Westa 2 – The Back Hands 2
VeerhuisWessem/Westa 5 – Venlo 1

TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 16.00 uur

2023-03-12
Dames eredivie

AnytimeFitness Maasgouw/Westa 1 – Dozy Den Helder/Noor 1
TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 14.00 uur

2023-03-11
Weekprogramma competitie

Venlo 1 – VeerhuisWessem/Westa 5
Sittard 5  – VeerhuisWessem/Westa 3

 

2023-03-05
Heren eredivisie

VeerhuisWessem/Westa 1 – De Boer Taverzo 1
TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 14.00 uur

2023-03-05
Dames eredivisie

Scylla 1 – AnytimeFitness Maasgouw/Westa 1
Aanvang: 13.00 uur

2023-03-04
Weekprogramma competitie

Never Despair 2  – VeerhuisWessem/Westa 2
Seta 1  – VeerhuisWessem/Westa 4
Brunssum 5 – VeerhuisWessem/Westa 5

 

2023-03-03
Weekprogramma competitie

Landgraaf 2  – VeerhuisWessem/Westa 3

2023-02-26
Dames eredivisie

AnytimeFitness Maasgouw/Westa 1 – Disnierats 1
TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 14.00 uur

2023-02-25
Heren eredivisie

van Wijnen/Smash ’70 1 – VeerhuisWessem/Westa 1
Aanvang: 16.00 uur

2023-02-25
Weekprogramma competitie

VeerhuisWessem/Westa 2 – Unicum 1
VeerhuisWessem/Westa 3 – Megacles 3
VeerhuisWessem/Westa 4 – Sittard 6
VeerhuisWessem/Westa 5 – Heksenberg 3

TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 16.00 uur

2023-02-12
Heren eredivisie

Scylla 1 – VeerhuisWessem/Westa 1
Aanvang: 13.00 uur

2023-02-12
Dames eredivisie

AnytimeFitness Maasgouw/Westa 1 – VTV 1
TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 14.00 uur

2023-02-11
Weekprogramma competitie

Sittard 3  – VeerhuisWessem/Westa 2
TTC 2  – VeerhuisWessem/Westa 3
ViroVideo-TTV Elsloo – VeerhuisWessem/Westa 4
ViroVideo-TTV Elsloo – VeerhuisWessem/Westa 5

2023-02-05
Heren eredivisie

VeerhuisWessem/Westa 1 – WELYNQ/TTV Maashorst 1
TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 14.00 uur

2023-02-04
Dames eredivisie

FysioScheepje/SKF 1 – AnytimeFitness Maasgouw/Westa 1
Aanvang: 15.00 uur

2023-02-04
Weekprogramma competitie

VeerhuisWessem/Westa 2 – Maastricht 1
VeerhuisWessem/Westa 3 – Maastricht 2
VeerhuisWessem/Westa 4 – Brunssum 3
VeerhuisWessem/Westa 5 – Maastricht 4

TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 16.00 uur

2023-01-28
Uitslagen competitie

The Back Hands 2 – VeerhuisWessem/Westa 2           2-  8
Brunssum 2  – VeerhuisWessem/Westa 3                       0-10
Landgraaf 3 – VeerhuisWessem/Westa 4                        7-  3