Programma

Agenda

Competitie, toernooien en activiteiten

 

2020-09-12
Uitslagen competitie 12 september

Heren
Kluis 2 – VeerhuisWessem/Westa 4                                           5-5

Jeugd
HelwegenPeters/Westa 1 – Red Stars 2                                   7-3
HelwegenPeters/Westa 2 – Red Stars 3                                   5-5
HelwegenPeters/Westa 3 – TTV Lybrae/Brunssum 3     7-3
HelwegenPeters/Westa 4 – Red Stars 6                                   0-5

2020-09-19
Programma competitie

Heren
VeerhuisWessem/Westa 2 – Taverbo 1
VeerhuisWessem/Westa 3 – Unicum 1
VeerhuisWessem/Westa 4 – TTCV Van Herwaarden 1
Aanvang: 16.00 uur

Jeugd
HelwegenPeters/Westa 1 – Quick/Schimmert 2
HelwegenPeters/Westa 2 – Venlo 1
HelwegenPeters/Westa 3 – Falco 2
HelwegenPeters/Westa 4 – Destatec 3
Aanvang: 11.00 uur

2020-09-20
Programma eredivisie heren

VeerhuisWessem/Westa 1 – Hercules 1
De wedstrijd is live te volgen via deltalimburg.nl
Aanvang 14.00 uur

2020-09-20
Programma eredivisie dames

AnytimeFitness/Westa 1 – DHC 1
Aanvang 14.00 uur

2020-09-26
Programma eredivisie heren

ProActiefTTHilversum 1 – VeerhuisWessem/Westa 1

2020-09-26
Programma competitie

Heren
TTC Middelburg 1 – VeerhuisWessem/Westa 2
Megacles 1 – VeerhuisWessem/Westa 4

Jeugd
TTV Lybrae/Brunssum 2 – HelwegenPeters/Westa 1
Kluis 1 – HelwegenPeters/Westa 2
TTV Lybrae/Brunssum 6 – HelwegenPeters/Westa 4      11.00

2020-09-27
Programma eredivisie dames

Dozy Den Helder 1 – AnytimeFitness/Westa 1

2020-10-03
Programma competitie

Heren
VeerhuisWessem/Westa 2 – SV Red Star ’58 1
VeerhuisWessem/Westa 3 – Deurne 1
VeerhuisWessem/Westa 4 – Falco 1
Aanvang: 16.00 uur

Jeugd
Falco 1 – HelwegenPeters/Westa 1
Seta 1 – HelwegenPeters/Westa 2
Red Stars 4 – HelwegenPeters/Westa 3
Seta 3 – HelwegenPeters/Westa 4

 

2020-10-04
Programma eredivisie heren

VeerhuisWessem/Westa 1 – Salamanders 1
Aanvang 14.00 uur

2020-10-04
Programma eredivisie dames

AnytimeFitness/Westa 1 – Vriendenschaar 1
Aanvang 14.00 uur

2020-10-10
Programma competitie

Heren
VeerhuisWessem/Westa 2 – Irene 1
VeerhuisWessem/Westa 3 – Never Despair 1
VeerhuisWessem/Westa 4 – Never Despair 2
Aanvang: 16.00 uur

Jeugd
HelwegenPeters/Westa 1 – TTC 1
HelwegenPeters/Westa 2 – TTC 2
HelwegenPeters/Westa 3 – Maastricht 1
HelwegenPeters/Westa 4 – Fortus 2
Aanvang: 11.00 uur

 

2020-10-11
Programma eredivisie heren

VeerhuisWessem/Westa 1 – Klimaatgroep Stars 1
Aanvang 14.00 uur

2020-10-11
Programma eredivisie dames

Scylla 1 – AnytimeFitness/Westa 1

2020-10-17
Programma eredivisie heren

van Wijnen Smash’70 1 – VeerhuisWessem/Westa 1

2020-10-17
Programma competitie

Heren
ONI 1 – VeerhuisWessem/Westa 2
GTTC Groesbeek 1 – VeerhuisWessem/Westa 3

Jeugd
Destatec 1 – HelwegenPeters/Westa 3

2020-10-24
Programma eredivisie dames

Fysioscheepje 1 – AnytimeFitness/Westa 1

2020-10-24
Programma competitie

Dames
FysioScheepje/SKF 1 – AnytimeFitness/Westa 1

Heren
Taverbo 1 – VeerhuisWessem/Westa 2
Brunssum 1 – VeerhuisWessem/Westa 3

 

2020-10-25
Programma eredivisie heren

deBoer Taverso 1 – VeerhuisWessem/Westa-1

2020-10-31
Programma competitie

Heren
VeerhuisWessem/Westa 2 – TTC Middelburg 1
VeerhuisWessem/Westa 3 – Landgraaf 1
VeerhuisWessem/Westa 4 – Maastricht 1
Aanvang: 16.00 uur

Jeugd
HelwegenPeters/Westa 1 – TTV Lybrae/Brunssum 2
HelwegenPeters/Westa 2 – Kluis 1
HelwegenPeters/Westa 3 – Fortus 1
HelwegenPeters/Westa 4 – TTV Lybrae/Brunssum 6
Aanvang: 11.00 uur

 

2020-11-01
Programma eredivisie heren

VeerhuisWessem/Westa 1 – Combili TOGB 1
Aanvang 14.00 uur

2020-11-01
Programma eredivisie dames

AnytimeFitness/Westa 1 – VTV 1
Aanvang 14.00 uur

2020-11-06
Programma competitie

Heren
Cevelum 1 – VeerhuisWessem/Westa 4

2020-11-07
Programma competitie

Heren
SV Red Star ’58 1 – VeerhuisWessem/Westa 2
TTC 1 – VeerhuisWessem/Westa 3

Jeugd
Quick/Schimmert 2 – HelwegenPeters/Westa 1
Venlo 1 – HelwegenPeters/Westa 2
HelwegenPeters/Westa 4 – Seta 3

 

2020-11-15
NJK A en B

Nederlandse Jeugd Kampioenschappen A en B
Tilburg

2020-11-21
Programma eredivisie heren

Tempo Team 1 – VeerhuisWessem/Westa 1

2020-11-21
Programma competitie

Jeugd
TTC 1 – HelwegenPeters/Westa 1
TTC 2 – HelwegenPeters/Westa 2
Falco 3 – HelwegenPeters/Westa 3
Fortus 2 – HelwegenPeters/Westa 4

2020-11-28
Programma competitie

Heren
VeerhuisWessem/Westa 2 – ONI 1
Aanvang: 16.00 uur

Jeugd
Red Stars 2 – HelwegenPeters/Westa 1
Red Stars 3 – HelwegenPeters/Westa 2
TTC 3 – HelwegenPeters/Westa 3
Red Stars 6 – HelwegenPeters/Westa 4

 

2020-11-29
Programma eredivisie dames

AnytimeFitness/Westa 1 – Tanaka 1
Aanvang 14.00 uur

2020-12-06
Programma eredivisie dames en heren

Halve Finale Play Down

2020-12-12
Programma eredivisie dames en heren

Halve Finales Play Offs

Play Down finale

2020-12-12
Programma competitie

Jeugd
HelwegenPeters/Westa 1 – Falco 1
HelwegenPeters/Westa 2 – Seta 1
Aanvang: 11.00 uur

Destatec 3 – HelwegenPeters/Westa 4

 

2020-12-19
Programma eredivisie dames en heren

Play Offs finale
Promotie/degradatie eredivie-1ste divisie

AnytimeFitnessLogo-Maasgouw_Page_1
e6f2b60a-d143-4c55-92d7-9d58aa1c064a
helwegen
tibhar 1
posno
posno 2
52263873_1318366084994933_4051159715051208704_n
AH-logo-CMYK-metbalk
rb_logo_jpg
sporttak platform
delta limburg
ralph kessels