Programma

Agenda competitie, toernooien en activiteiten

2019-11-02
Uitslagen competitie

Heren

Landgraaf 1 – VeerhuisWessem/Westa 3         4-6
Landgraaf 2 – VeerhuisWessem/Westa 4         4-6

Jeugd

HelwegenPeters/Westa 1 – TTC 1                      2-8
HelwegenPeters/Westa 2 – Falco 1                   2-8
HelwegenPeters/Westa 3 – Destatec 1          7-3
HelwegenPeters/Westa 4 – TTC 3                     2-8

2019-11-09
Jeugdranglijst toernooi Tilburg
2019-11-09
Uitslagen competitie programma

Heren:

VeerhuisWessem/Westa 1 – Red Stars 1              9-1
VeerhuisWessem/Westa 2 – Red Stars 3              4-6
VeerhuisWessem/Westa 4 – Red Stars 5              7-3

Dames eredivisie:

Tanaka 1- AnytimeFitness/Westa 1                          0-6

2019-11-10
A- Jeugdranglijst toernooi Tilburg
2019-11-16
Uitslagen competitie

Heren

Scylla 2 – VeerhuisWessem/Westa 1                       5-5
HTTV-070 1 – VeerhuisWessem/Westa 2           5-5
VeerhuisWessem/Westa 3 – Cevelum 1                5-5

Jeugd

Quick ’72 1 – HelwegenPeters/Westa 1               8-2
HelwegenPeters/Westa 3 – TTC 2                           5-5
Fortus 1 – HelwegenPeters/Westa 4                      5-5

 

2019-11-17
Limburgse Jeugdmasters 2019/2020

LJM 1 – Venray

2019-11-23
Competitie programma

Heren

The Victory 1 – VeerhuisWessem/Westa 1
Belcrum 1 – VeerhuisWessem/Westa 2
VeerhuisWessem/Westa 4 – Maastricht 2

Jeugd

HelwegenPeters/Westa 1 – Seta 1
HelwegenPeters/Westa 4 – Seta 2

2019-11-24
NSM B/D/F halve finale

Nationale Senioren Meerkampen

2019-11-30
Competitie programma

Heren

VeerhuisWessem/Westa 1 – De Toekomst 1
VeerhuisWessem/Westa 2 – Woerden 1
Aanvang: 16.00 uur
Sittard 3 – VeerhuisWessem/Westa 4

Jeugd

Red Stars 1 – HelwegenPeters/Westa 1

2019-12-01
Kwartfinale NJM 2019/2020

Almere

2019-12-07
Competitie programma

Heren

VeerhuisWessem/Westa 4 – Brunssum 1
Venlo 1 – HelwegenPeters/Westa 4

 

2019-12-14
B-jeugdranglijst toernooi Assen
2019-12-15
NSM B/D/F finale
2019-12-21
Plankentoernooi

TafeltennisCentrum Wessem

2020-02-02
NJM Halve finale Assen
2020-02-15
Jeugdranglijst toernooi Soest

Voor jeugdspelers zonder A en B licenties

2020-02-16
B- jeugdranglijst toernooi Soest
2020-02-29
NK-A senioren Zwolle - 29 februari en 1 maart
2020-03-08
Limburgse Jeugdmaster 2019/2020

LJM -3 Weert

2020-03-15
A-jeugdranglijst toernooi Den Haag
2020-03-22
NSM C/E/G halve finale
2020-03-28
Jeugdranglijsttoernooi Hoorn

Jeugdspelers die geen a of B licentie hebben

2020-03-29
B-jeugdranglijst toernooi Hoorn
2020-04-19
NSM C/E/G Finale
2020-05-09
NJK B Nijmegen
2020-05-10
NJK A Nijmegen
2020-05-17
Limburgse Jeugdmasters 2019/2020

LJM – finale te Heerlen

2020-06-06
Nationale Jeugd Meerkampen Finale

Panningen 6 en 7 juni

2020-07-04
NTTB jeugdcup

4 en 5 juli 2020