Programma

Agenda en programma

Competitie, toernooien en activiteiten

 

Agenda, programma, wedstrijden en toernooien

2022-09-17
Uitslagen competitie

Welynq Maashorst 1 – VeerhuisWessem /Westa 1                             3-4
Dozy Den Helder 1 – Anytime Fitness Maasgouw / Westa 1        5-2
Irene 1 – VeerhuisWessem/Westa 2                                                             6-4
Never Despair 1 – VeerhuisWessem/Westa 3                                        8-2
De Boer Taverzo 2 – HelwegenPeters/Westa 1                                     3-7

2022-09-24
Uitslagen competitie

VeerhuisWessem / Westa 1 – Pingpong Alkmaar 1                             2-5
Anytime Fitness Maasgouw / Westa 1 – Fysio Scheepje SKF 1   1-6
HelwegenPeters/Westa 1 – Quick/Brunssum/Seta 2                       5-5
Westa 2 – Taverbo 2                                                                                                4-6
VeerhuisWessem/Westa 3 – Wilvo/ttv Bergeijk 2                              2-8

2022-10-01
Uitslagen competitie

De Boer Taverzo 2 – VeerhuisWessem/Westa 1               2-5
VTV 1 – AnytimeFitnessMaasgouw/Westa 1                      5-2
VeerhuisWessem/Westa 2 – Renata 1                                     6-4
VeerhuisWessem/Westa 3 – TIOS ’51 1                                 4-6
HelwegenPeters/Westa 1 – Rijnsoever 1                               1-9

 

2022-10-08
Jeugd Landelijk B

HelwegenPeters/Westa 1 – Amsterdam ’78 1
Gespeeld wordt op twee tafels
Aanvang: 15.00 uur
TafeltennisCentrum Wessem

2022-10-08
Competitie

Megacles 1 – VeerhuisWessem/Westa 2
Aanvang: 16.30 uur

TTC 3 – VeerhuisWessem/Westa 3
Aanvang: 15.30 uur

2022-10-09
Eredivisie heren

VeerhuisWessem /Westa 1 – deBoer Taverzo 1
TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 14.00 uur

2022-10-09
Eredivisie dames

Anytime Fitness Maasgouw / Westa 1 – Scylla 1
TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 14.00 uur

2022-10-15
Eredivisie heren

van Wijnen Smash ’70 1  – VeerhuisWessem / Westa 1
Aanvang: 16.00 uur

2022-10-15
Eredivisie dames

DHC 1 – Anytime Fitness Maasgouw / Westa 1
Aanvang: 15.00 uur

2022-10-15
Jeugd Landelijk B

Trias 1 – HelwegenPeters/Westa 1
Aanvang: 11.00 uur

2022-10-15
Competitie

SV Red Star ’58 1 – VeerhuisWessem/Westa 2
Aanvang: 14.00 uur

TTC 1 – VeerhuisWessem/Westa 3
Aanvang: 15.30 uur

2022-10-25
Dubbelkampioenschap

Locatie: Connect College in Echt
Aanvang: 19.30 uur
Opgave: janjoosten@planet.nl

2022-10-29
Jeugd Landelijk B

HelwegenPeters/Westa 1 – De Boer Taverzo 2
Aanvang: 11.00 uur
TafeltennisCentrum Wessem

2022-10-29
Competitie

VeerhuisWessem/Westa 2 – Irene 1
VeerhuisWessem/Westa 3 – Never Despair 1

Aanvang: 16.00 uur
TafeltennisCentrum Wessem

 

2022-10-30
Eredivisie heren

VeerhuisWessem / Westa 1 – Combilo TOGB 1
TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: 14.00 uur

2022-11-05
Jeugd Landelijk B

Quick/Brunssum/Seta 2 – HelwegenPeters/Westa 1
Aanvang: 13.00 uur

2022-11-05
Competitie

Taverbo 2 – VeerhuisWessem/Westa 2
Aanvang: 16.00 uur

Wilvo/ttv Bergeijk 2 – VeerhuisWessem/Westa 3
Aanvang: 14.00 uur

2022-11-12
Competitie

VeerhuisWessem/Westa 2 – SV Red Star ’58  1
VeerhuisWessem/Westa 3 – TTC 1

Aanvang: 16.00 uur
TafeltennisCentrum Wessem

2022-11-18
Competitie

Renata 1 – VeerhuisWessem/Westa 2

Aanvang: 20.00 uur

2022-11-19
Jeugd Landelijk B

Rijnsoever 1 – HelwegenPeters/Westa 1
Aanvang: 14.30 uur

2022-11-19
Competitie

TIOS ’51 1 – VeerhuisWessem/Westa 3

Aanvang: 14.00 uur

2022-11-20
Eredivisie heren

Klimaatgroep Stars 1 – VeerhuisWessem / Westa 1
Aanvang: 14.00 uur

2022-11-26
Jeugd Landelijk B

Amsterdam ’78 1 – Amsterdam ’78 1 –
Aanvang: 12.00 uur

2022-11-26
Competitie

VeerhuisWessem/Westa 2 – Megacles 1
VeerhuisWessem/Westa 3 – TTC 3

Aanvang: 16.00 uur
Tafeltenniscentrum Wessem

 

2022-12-03
Jeugd Landelijk B

HelwegenPeters/Westa 1 – Trias 1
Aanvang: 11.00 uur
TafeltennisCentrum Wessem

2022-12-07
Winterkampioenschap 2022 voorronden

Aanvang: 19.30 uur
TafeltennisCentrum Wessem
Inschrijven: janjoosten@planet.nl

2022-12-14
Winterkampioenschappen 2022 voorronden

Aanvang: 19.30 uur
TafeltennisCentrum Wessem
Inschrijven: janjoosten@planet.nl

2022-12-17
Plankentoernooi 2022-2.0

Locatie: TafeltennisCentrum Wessem
Aanvang: vanaf 10.00 uur

2022-12-21
Winterkampioenschappen 2022 finale

Aanvang: 19.30 uur
TafeltennisCentrum Wessem
Inschrijven: janjoosten@planet.nl

Wedstrijden en uitslagen toernooien

Volg de toernooien via Toernooi.nl

Toernooi.nl is de online omgeving voor al jouw sportgegevens en statistieken. Schrijf je in voor toernooien en competities en bekijk je voortgang, niet alleen van jezelf maar ook die van je vrienden!

Wil je de wedstrijdinformatie volgen via jouw computer dan klik hier op de link van de web site  www.nttb.toernooi.nl

Wedstrijden en uitslagen competitie

TTapp is dé app voor competitie spelend Nederland.

Je vindt op deze app  alle wedstrijdinfo van alle tafeltennis competities. Handzaam gepresenteerd voor gebruik op een smartphone. Je eigen poule en die van je vrienden kun je als favorieten op het startscherm opnemen zodat je ze snel kunt bereiken. Download de app op jouw mobiele telefoon en volg tafeltennis in de palm van jouw hand.

Wil je de wedstrijdinformatie volgen via jouw computer dan klik hier op de link van de web site  www.ttapp.nl 

AnytimeFitnessLogo-Maasgouw_Page_1
e6f2b60a-d143-4c55-92d7-9d58aa1c064a
helwegen
posno sport
tibhar 1
rb_logo_jpg
52263873_1318366084994933_4051159715051208704_n
sloephuren limburg
scooterhuren-limburg
AH-logo-CMYK-metbalk
ralph kessels
sporttak platform