VeerhuisWessem/Westa 1 – Klimaatgroep Stars 1
Uitslag: 0 – 7
De VeerhuisWessem/Westa kregen zondagmiddag tijdens de eerste thuiswedstrijd van de najaar competitie met Klimaatgroep Stars uit het noordelijke Middelstum een ijzersterke tegenstander tegenover zich. Ondanks enkele spannende wedstrijden, waarbij met name Aleksandrs Maskalonoks dicht bij de winst kwam, konden de Westa-spelers geen enkele wedstrijd naar zich toe trekken.
Wedstrijdverloop en uitslagen:
- Jeroen Kivits was kansloos tegen Clement Chobeau (0-3)
- Matthias Vanvinckenroye verloor na winst in de eerste game van Alexis Douin (1-3)
- Aleksandrs Maskalonoks verloor na een 2-0 voorsprong in games en 6-3 voorsprong in de vijfde game nipt van Colin Rengers (2-3)
- Kivits verloor met ruime cijfers van Douin (0-3)
- Maskalonoks bood te weinig tegenstand tegen Chobeau (0-3)
- Vanvinckenroye won heel ruim de eerste game maar kwam vervolgens net tekort tegen Rengers (1-3)
- Dubbel: Kivits/Maskalonoks kansloos tegen Douin/Chobeau (0-3)
ReynDesign/Westa 1 – VTV (Nieuwegein) 1
Uitslag: 1 – 6
De dames van Westa wisten één overwinning te boeken in hun openingswedstrijd tegen regerend landskampioen VTV. De nieuwste Chinese aanwinst Ying Wang zorgde voor het enige punt met een knappe zege op Lynn Schijven. De overige wedstrijden gingen verloren. Zinderend van spanning en spektakel was de wedstrijd van Anne-Fleur Hamaekers tegen Schijven. De laatste game ging pas verloren na 21-23.
Wedstrijdverloop en uitslagen:
- Dido Giesen kon alleen in de tweede game tegenstand van formaat bieden tegen Emma van der Zanden (0-3)
- Anne-Fleur Hamaekers was niet opgewassen tegen de Roemeense Andreea Clapa (0-3)
- Ying Wang won overtuigend van Lynn Schijven (3-0)
- Giesen verloor na prima tegenstand van Clapa (0-3)
- Wang verloor na winst in de eerste gamen van Van der Zanden (1-3)
- Hamaekers verloor in een spectaculaire wedstrijd van Schijven (1-3 )
- Dubbel: Giesen/Wang verloren van Clapa/Van der Zanden (1-3)
Foto Westa