Op dinsdagavond 15 februari heeft er een nieuwe persconferentie met betrekking tot het coronavirus plaats gevonden. Het kabinet heeft bekend gemaakt dat de samenleving stapsgewijs weer open gaat.Vanaf vrijdag 18 februari mogen (alle) locaties weer open tot 01.00 uur. De kantine kan dus langer openblijven dan tot nu het geval was (22.00 uur). Het coronatoegangsbewijs (CTB) is wel nog verplicht voor de binnensportaccommodaties. Spelen mocht al zo lang als gewenst.Op vrijdag 25 februari zal een volgende stap volgen. Vanaf deze datum verdwijnt het coronatoegangsbewijs, de mondkapjesplicht en de verplichte 1,5 meter afstand. Ook de sluitingstijden komen te vervallen: locaties mogen de reguliere sluitingstijden hanteren. Daarmee zijn de laatste beperkingen voor de sport van tafel en kunnen we jullie weer allemaal zonder beperkingen in ons TafeltennisCentrum ontvangen. Leden die geen CTB konden of wilden laten zien, zijn weer welkom en kunnen weer spelen!
Quarantaine en het verplaatsen van wedstrijden
Met de huidige besmettingscijfers is de verwachting dat er competitiewedstrijden door quarantaine of isolatie niet gespeeld kunnen worden en moeten worden verzet. De competitieleiders is verzocht om hier soepel mee om te gaan. Denk daarbij bijvoorbeeld aan het eventueel spelen met twee spelers en minder beperkingen op invallen. Uiteraard gaan we ervan uit dat de teams er alles aan proberen te doen om wedstrijden door te laten gaan en een volledig team op de been te brengen.
https://quarantainecheck.rijksoverheid.nl/
Bij vragen kunnen jullie terecht bij algeheel corona coördinator Marnik Gommers (gommersmarnik@gmail.com of 06-29047666).
Bestuur Westa